| BinLaden a întrebat:

Cum dezactivez optiunea cu internet gratis de la Orange timp de 7 zile ca nu stiu si vreau sa-l dezactivezzzz va rog. FUNDA +VOT!

Răspuns Câştigător
| andreisoci a răspuns:

Suni la *100# dai la contul meu, apoi la optiuni active, si selectezi optiunea si dai dezactivare, poti sa faci asta doar daca nu esti in perioada de gratie, daca esti in perioada de gratie dupa ce te reincarci trebuie sa astepti 24 ore, funda?

1 răspuns:
| elena100elena a răspuns:

Da cum a spus "andreisoci" dar nu poti sa o dezactivezi..si eu am avut aceeasi problema.dar dupa 7 zile se termina si o poti reactiva doar peste un an.Deci m-ai bine profita de ea.happy