| Robert a răspuns:

Cu Movie Maker.Il gasesti la Start/All programs /Wind.Movie maker

http://www.youtube.com/watch?v=JZXK68NS7gU

| Gufiii a răspuns:

E un program in calc cu movie da nu stiu cum se numeste si acolo poti face asta sau unele telefoane mai au asa ceva de pui pose si muzica pe fundal am facut si eu pe telefonul lu' verisoara mea funda?

| Gaannicus a răspuns:

Cu Windows Movie Maker.

| tiko333 a răspuns:

Pai mai intai s-a inregistrat cantand apoi a facut un film in Windows Movie Maker in care a inserat pozele cu ea si inregistrarea facuta.

| Madw94 a răspuns:

E facuta cu windows media playerbatting eyelashes. funda...batting eyelashes