| xxdd a întrebat:

Cum fac ca, calculatorul meu sa nu mai intre in stand by sau sa il fac sa intre la cat mai mult timp?

Răspuns Câştigător
| theorizer a răspuns:

In mod normal, click dreapta pe desktop (pe spatiu liber) -> proprietati -> screen saver -> power -> system standbay
In mod si mai normal, adica daca ai windos hackerat (furat big grin), numai Bill Gates stie. Dar se poate si mai rau, al meu da sa intre in standbay si pentru ca nu reuseste haraie infiorator not listening Totusi am descoperit ca daca las toate setarile power asa cum sunt se enerveaza mai rar good luck

5 răspunsuri:
| dany1219 a răspuns:

Desktop

| WR104 a răspuns:

Da click dreapta pe desktop apoi da click pe propietati cauta screensaver si acolo o sa gasesti niste optiuni. daca nu merge intra asa:panou de control/hardware si sunete/optiuni de alimentare/editare setari de plan, si acolo o s agasesti alte optiuni pe care le poti schimba. o a treia metoda tastezi "energie" in bara de la butonul start si o sa iti apara niste rezultate interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si au am aceeasi intrebare dar folosesc win 7 si e diferit.Ma poate ajuta si pe mine cineva?

| PitroacaNelu27 a răspuns:

Cauta in Control Panel - Power Options - Advanced.

| PitroacaNelu27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru Windows 7 cauta in Control Panel - Power Options - Advanced.