| renee14 a întrebat:

Cand calculatorul e in stand by mai consuma curent?

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

Calculatorul in Stand - by consuma putin curent. Nu mai alimenteaza componentele: hdd, cd-rom, placa video, etc

8 răspunsuri:
| Nestle a răspuns:

Atat timp cat e aprins consuma curent, doar ca in stand by mai putin.

| Radioactive a răspuns:

Da, încă va mai consuma curent şi dacă se opreşte brusc curentul, vei pierde datele nesalvate.

| Lipsa47 a răspuns:

Nu consuma deoarece nu functioneaza nimic doar niste leduri care stau aprinse.

| TeruoSan a răspuns:

Nu

| Ionutz4821 a răspuns:

Da,consuma mai putin decat cand e aprins

| Piiink a răspuns:

Da

| Orkroc a răspuns:

Da si cand il opresti nu mai consuma daca il scoti din priza

| AndreeaXoXoXo a răspuns:

Da, mai consuma curent.