| Veverixxu a întrebat:

Cum fac rost de bani si diamante pe Lady Popular "fundita"

Răspuns Câştigător
| DarkSunshiine a răspuns:

Diamantele nu pot fi câştigate jucând jocul, ele pot fi primite numai din donaţii – Trimiţând SMS prin PayPal, ePay sau altele. Fiecare Diamant are voalarea de 90 de dolari.Dolarii pot fi obinuti prin:Mini jocuri
Sudoku::Rezolvând un joc dificil de Sudoku o să primeşti între 1. 0 şi 2. 5 IQ + 40 dolari
Conectează punctele: dacă reuşeşti vei primi între 10 şi 40 de dolari şi 0. 5 IQ
Turnurile din Hanoi: rezolvând Turnurile din Hanoi la o dificultatea avansată o să primeşti 60 de puncte +1. 0 IQ + 50 dolari
Puzzletongueunând bucăţile înapoi o să primeşti între 1. 0 and 3. 0 IQ + 50 dolari
Tauri şi Vaci: Ghicind combinaţia în 3 mişcări o să îţi câştige 80 dolari, în 8 mişcări - 40 dolari, în 10 mişcări – 20 dolari.
Răzuieşte şi câştigă: O să primeşti 10 dolari pentru fiecare inimă găsită după răzuirea biletului.
Fiecare iubit îţi aduce o anumită sumă de bani. Iubiţi diferiţi aduc sume diferite de bani pe zi.
Domnişoara ta câştigă dolari muncind. Depinzând de profesia curentă banii vor varia. Poţi vedea o listă completă a profesiilor aici
O metodă de a câştiga bani este aceea de a provoca alţi jucători la diferitele dueluri şi jocuri pentru un premiu. Ai grijă când lansezi provocări sau când accepţi. Câştigătorul ia premiul complet, deci dacă nu ai calculat corect sau te-ai supraestimat poţi pierede mulţi bani.

4 răspunsuri:
| Simyx a răspuns:

Jucand jocuri, flirtand.

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai faci rost de bani cu ajutorul jocurilor, daca esti peste level 5 din provocari, de la iubit. Iar diamante nu prea poti sa castigi.Acum cateva zile era sa completezi un chestionar si iti dadea 50 de diamante.Este acolo sus langa butonul de iesire si clasament. funda?happy

| DamaAzu a răspuns:

Banii ii faci doar daca castigi dueluri cu alte domnisoare, daca joci Razuieste, Turnuri hanoy la greu, Conecteaza punctele si master mind.
Acum a aparut o noua optiune acolo sus langa clasamente ajutor etc. Scrie Castiga 50 de diamante. doar bifezi acolo ce vrei tu si castigi pe loc 50 diamante. Si restul la 100 zile de joc primesti 200 diamante:x
Succes si uite un site care te potate ajuta picutz:D

http://help.xs-software.com/....../game.html

Funda;;)

| Dana a răspuns:

Pai bani de la mini-joculetele alea din dreapta sus, de la iubit care ti-l faci la club, si poti sa iti pui bani adevarata. Diamanta de la joculetele alea unde e unu,, razuieste" daca castigi 4 diamantea acolo iti da diamante si la 100 de zile de cand te-ai logat iti da 100 de diamante! succes! funda? plz