| sebyto a întrebat:

Cum gasesc o persoana din Bucuresti daca i stiu numai numele?

9 răspunsuri:
| cristi 25 a răspuns:

Intra pe www.facebook.com si daca esti lagat acolo nbagai numele si gasesti persoana daca nu esti logat, inscriete si il gasesti. daca e si persoana care o cauti inscrisa pe facebook, daca nu e spune-i sa se inscrie.

| georgiana_5779 a răspuns:

Incearca pe facebook.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte greu de gasit, pot sa fie sute de persoane cu aceleasi nume si prenume, mai ales daca sunt unele comune. Poti incerca cu o carte de telefon, daca are telefon fix de la Romtelecom. Succes si numai bine!

| Iuliaana a răspuns:

Poti incerca cu o carte de telefon, dar acolo e necesar si cartierul unde locuiestehappy

| Georgyana98 a răspuns:

Scrie numele pe google, poate o gaseste inscrisa pe vreun site.mai poti sa o cauti pe hi5, e un site cu poze, in care sunt foarte multi utilizatori, ai sanse sa gasesti acea persoana pe hi5...eu mi-am gasit colega de banca din generala asa.

sper ca te-am ajutathappy

| clofu a răspuns:

Cauta in pagini aurii... poate ai norocul sa fie pe romtelecom(trebuie sa fie si titularul abonamentului), daca nu este, noroc bun!

| Azm a răspuns:

Google, cartea de telefon si la politie.

| Zowe a răspuns:

Ii stii doar numele de familie? Uite cauta pe site-ul asta. http://www.locatefamily.com/
Ii poti afla adresa, telefonul, de toate. Intai alege litera cu care incepe numele si apoi incepe cautarea pana ajungi la numele respectivului. Poate ai noroc sa fie singurul din bucuresti cu numele acela si atunci... ai aflat!;)

| sebyto explică:

A fost in israel in 2001