| bibicarina a întrebat:

Cum pot sa imi gasesc tatal? Stiu doar numele lui si data nasterii si ca statea in Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Sa nu cumva sa suferi o dezamagire...

35 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Incearca la politie la evidenta populatiei happy

| Brotacelu a răspuns:

Sau la politie, primarie

| dreamerlainen a răspuns:

Prima oara incerci sa cauti in Pagini Aurii. Suni la toti cei cu numele lui si vezi.
Daca nu merge asa, incearca la Primaria Capitalei.

| flori_8244 a răspuns:

Incearca sa suni la informatii poate are si nr fix sau cauta-l in Pagini aurii(contine nr de tel a abonatilor din Bucuresti si adresa lor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce va jucati de-a ascunselea? eu l-am gasit la nasterea mea.era acasa.al tau s-a ascuns mai bine. e mai smecher. da el te cauta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna te pot ajuta eu.
am un program in care scriu doar numele prenumele si imi da adresa dupa buletin C. N. P... adresa bloc. scuze. etj. ap
tot
da-mi msg cu numele tatalui

| AuA23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se num programul?

| Elena_Bianca_Elena_1984 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna. Si eu imi caut tatal. Ma poti contacta te rog daca crezi ca ma poti ajuta

| office1975 a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesat. imi puteti scrie va rog pe mail officebalancamelia@yahoo.com.

| office1975 a răspuns (pentru anonim_4396):

Popa Ion, nascut Focsani, locuieste Vaslui, intre 62 si 68 ani.

| Diana_Gabriela_Enache_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma poti ajuta imi caut sora abandonata la nastere. Se numeste Gherghe Alexandra si (Andreia) de Andeia nu sunt sigura. Este nascuta in jud dambovita in anul 1994 in luna noiembrie atata stiu.

| Ionela10111997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti te rog să îmi spui și mie programa

| Michaela15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! Mai existi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta. dar fara data de nastere :oricine ma poate ajuta va rog vreau doar sa stiu daca traieste! Eu sunt in Italia, nu am pe nimeni, nici un contact in Romania. daca exista vreun mod va rog nu esitati sa ma contactati : (petrubianca@yahoo.com)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut pe al meu.eu nu stiu decat cum il cheama si atat.nu am reusit nici pana la ora actuala sa aflu mai multe despre el, as vrea si eu sa il gasesc, dar nu am nici ce-a mai vaga idea de unde sa incep!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...si eu imi caut tatal as vrea si eu programul acela... te rog baga id meu in lista clau.claudia15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu programul...pls add clau.claudia72

| Tiberiu4 a răspuns:

Eu stiu ca il cheama "Cristi" in rest nu stiu nici macar unde statea sad

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sami cunosc tatal

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sa ma ajuti

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau ajutor

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sa stiu de tatal

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sa mi cunosc tatal

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sa gasesc tatal

| LuminitaDespa a răspuns:

Asta vrea

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sa stiu cine e tatal meu

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sa-mi caut tatal

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sa stiu cine e tatal meu biologic si de unde sta el si cum il cheama pe el

| LuminitaDespa a răspuns:

Vreau sa aflau numele cum îl cheama pe tatal meu biologic

| bibicarina explică:

Mersi adi, dar eu l-am mai vazut pe la 17 ani, iar in cartea de telefoane nu este, nu figureaza pe nicaieri, pentru ca era nevasta lui care avea casa. iar eu nu il caut ca sa imi dea explicatie, il caut sa ii bat obrazul ca este un nenorocit. oricum multumesc din suflet tuturor care mi au raspuns

| adi1980 a răspuns:

Eu asa am procedat:am luat "pagini aurii" si le-am purificat. norocul meu e ca stiu si numele fratelui lui. maine ma apuc de dat telefoane.interesant tare programul ala cu cartea de identitate.happy tare mult mi-ar folosi in acest moment. un sfat iti dau:nu renunta-e ai dreptul la o explicatie! multa bafta!

| Cristian_Suciu_1992_KqCy a răspuns:

Tatal meu e in Australia cum pot sa il gasesc sad

| Stradnic_Tanea_1984 a răspuns:

Cine m-a poate ajunta.Eu imi caut tatal. Stiu doar numele /prenumele si data nasterii.

| Alecu_Marius_1988 a răspuns:

Alecu gogu se numeste tatal meu

| Taranenco_Daniel_1997 a răspuns:

Pe tatal meu il cheama BUMBU RADU. Atat stiu. Daca m.ar putea ajuta cineva sa dau de el as fii complet dator.mersi anticipat.