| sorlea2005 a întrebat:

Cum imi gasesc videoclipul pe Youtube? Am incarcat de curand un videoclip... i-am pus un nume, insa daca scriu numele lui la "cauta" nu mi-l gaseste. Ce pot face? Nu e prea deranjator pentru mine, il pot accesa oricand. Insa alte persoane cum il vor gasi?

Răspuns Câştigător
| Anonim a răspuns:

Scrie porecla (in romgleza nickname) cu care te-ai inscris in casuta search si gata
exemplu MinelStudio sau MrSpaimaZmeilor

1 răspuns:
| AleXandrUavfc a răspuns:

Doar daca iti va scrie numele la cauta sau search...alte metode nu mai stiu big grin