| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot face propriul meu server in metin2?big grin Adica vreau sa imi fac eu propriu meu metin privat si sa fiu GM si chestii d-astea big grin

FUNDA! FUNDA! FUNDA!love strucklove strucklove struck

8 răspunsuri:
| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Ma costa bani?

| Red4Ever a răspuns:

Cu game creator fundita plis.

| wmasterz a răspuns:

CREEZ SERVERE METIN2 ( PVP/PVM) / COUNTER STRIKE 1.6 (orice mod: zm, surf, dr... etc) / LEFT4DEAD 1 & 2 / SA-MP (RPG, STUNT, Altele. ) GRATIS! ADD YM: a. wmasterz@yahoo.com

| cristian1_3316 a răspuns:

Man ca sa ai propriul tau server trebuie sa ai multe programe si sa instalezi multe programe...:->

| Giu_Ser_1997 a răspuns:

Ca sa-ti faci un server de metin nu numai k trebuie programe dar trebuie sa ai si un pc bun

| Onaciu_Vlad_1990 a răspuns:

Da
vreau

| Bodyzany a răspuns:

Sal stiu eu cum til fac eu id mess
bogdan_bogdanny@yahoo.com
si til fac gratis