| liviunm a întrebat:

Cum imi pot pune inapoi Android 6.1 pe un j5 2016 acum am Android 7.1.1. Si nu-mi place

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Este o idee proasta din punctul de vedere al securitatii informatice.

| AlexPeTPU a răspuns:

Descarca firmware-ul oficial de pe sammobile.com dar creeaza un cont inainte fara sa cumperi un abonament. Instaleaza driverele de pe site-ul Samsung pentru telefoane. Descarca odin si apoi flashuieste fisierul.tar extras din pachetul.zip; DESCARCA FIRMWAREUL PENTRU TARA SI MODELUL EXACT AL TELEFONULUI TAU SAU RISTI SA TI-L CODEZI. Urmareste si un tutorial pe Youtube sa fii sigur de ce faci!