| AudImagini a întrebat:

Cum imi pot schimba nickname-ul de la yahoo messenger fara sa schimb contul? Tin minte ca am reusit odata cand eram mica... Dar nu mai stiu cum... Ofer

3 răspunsuri:
| HeX a răspuns:

Ai aici un post care per sa te ajute! http://www.ymlover.com/......ietenilor/ PS: Cum a spus si ""Bianqita"" doar ca ai si poze :P;)

| Bianqita a răspuns:

Dai la Messenger-My account info-Update your contact information-si la Name acolo big grin

| Raluca011 a răspuns:

Buna. pui clikul pe numele tau [ca si cum ai vrea sati scrii doar ca il selectezi doar cu un singur clik] apoi la CONTACTS si apoi la CONTACT DETAIL unde iti vei schimba numele. Dupa vei trimite numele cel nou cui vei dorii big grin