| FemeiaPaiangan a întrebat:

Cum imi recuperez parola de la un cont de pe youtube?

6 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Cauta undeva optiunea "Forgot your password?" sau ceva in genul.

| blablablaa a răspuns:

Dai la "Can't access your account?", iti scrii usernameul, si scrii codul ala.

| karakedi13 a răspuns:

Salut. Trebuie doar să dai pe SIGN IN, apoi mai jos de date, "Can not access your account?". Accesează, şi îţi scrii USERNAME-ul. Datele, vor fi trimise pe e-mailul cu care ţi-ai creeat contul YouTube. happy

| onofrei89 a răspuns:

Intra aici http://www.you-tube.ro/recuperare.php /introdu adresa de email cu care te/ai inscris si iti trimit ei parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi recuperez parola de la un cont de pe youtube?