| dorulacatus a întrebat:

Cum ma dezabonez de la voyo.ro daca am platit cu paypal?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu citesti pe site la ei, nu scrie

"PayPal

Poti plati si prin Paypal, vei fi directionat in contul tau. Pentru a putea plati prin aceasta metoda, trebuie sa ai cont Paypal la momentul abonarii. Abonamentul se poate intrerupe oricand direct din contul tau Paypal. Taxarea se poate face lunar: 3 euro + TVA (3, 72 Euro, TVA inclus), la 3 luni: 7 Euro + TVA (8, 68 Euro, TVA inclus) sau la 6 luni: 13 Euro + TVA (16, 12 Euro, TVA inclus), contravaloarea abonamentului Voyo, in functie de modalitatea aleasa la abonare.
Varianta de abonare cu freetrial nu este valabila pentru aceasta metoda de plata. ATENTIE! Abonamentul se poate intrerupe doar din contul personal Paypal, nu din pagina de profil Voyo."

| relian a răspuns:

Intra in cont pe paypal si sterge pe cel de la care ai cumparat in czul tau voyo si aia e tot.Sau setezi ceva pe acolo cumva sa nu se plateasca automat. Daca nu stii cum suna pe cei de la paypal si iti explica ei sau vorbste cu ei online.Eu asa faceam ii stergeam din cont si nu mai apareau, deci nu se putea realiza o plata pentru ca nu avea pentru cine.