| luKian24 a întrebat:

Cum pot afla cine mi-a pus o intrebare pe ask.fm daca pune cu anonim?

15 răspunsuri:
| AlleAllexa a răspuns:

Nu poti oh go on

| Asdffk a răspuns:

Nu poti. Tocmai asta e.

| Madut21 a răspuns:

Nu poti. Da poti seta sa nu mai primesti intrebari anonime big grin

| stefandb a răspuns:

Poti.Daca ai raspuns la intrebare, sterge-o si o sa iti apara ca ai o intrebare noua.Te duci la intrebari si ii dai raporteaza/blocheaza intrebarea si dupa o sa iti apara ca anonimul care ti-a pus intrebarea nu o sa iti mai poate pune intrebari si o sa iti mai apara niste motive pentru care vrei sa o blochezi, nu conteaza ce pui, ii dai blocheaza/raporteaza, si dupa 2-4 zile te duci la setari>confidentialitate>lista neagra si acolo o sa iti apara pe cine ai blocat si ala/aia ti-a pus intrebarea.chiar merge.tongue

| Lariiiiiisss a răspuns:

Nu stiu cum poti afla, dar poti bloca intrebarile anonime. Chiar daca vrea, nu-ti poate trimite cu anonim. Uite aici http://ask.fm/account/settings/privacy. Dar click unde scriee" Nu permit adresarea intrebarilor anonime ". Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

Alte răspunsuri
| Alexxalexuu a răspuns (pentru stefandb):

Si eu am dat pe blocare. trebuie sa astept 2-4 zile pana apare? tongue

| Alexxalexuu a răspuns (pentru stefandb):

Chiar merge?

| MagicOneT a răspuns:

Deci e un program sa ii afli IP-ul, faza asta e mai de hackeri, dupa te duci si cauti dupa IP. E complicat o sa fac un tutorial pe youtube.

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns (pentru stefandb):

Chiar merge?

| Gianne a răspuns (pentru stefandb):

Dar daca acea persoana nu are cont pe ask, nu se mai poate afla, nu?

Alte răspunsuri
| Sandysocute a răspuns (pentru stefandb):

Daca dupa ce am blocat ma duc pe lista neagra si imi spune ca nu am blocat pe nimeni trebuie sa astept 2-4 zile? Si daca astept mai mult ce se intampla?

| alexiacatelus a răspuns:

Http://profileview.net/? page_id=83 chiar merge