| Wo0W a întrebat:

Salut cum pot afla cine imi pune intrebari pe ask.fm ca imi da cu anonim

Răspuns Câştigător
| Deeynaa a răspuns:

Dela setari poti debifa casuta de la intrebari cu anonim.
Si asa nu vei mai primi intrebari cu anonim. Bafta.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum! laughing de aia se numește anonim.

| Okkultist a răspuns:

Daca era posibil nu mai punea,, prosti"de la Ask.Fm chestia cu,, ANONIM". Cred si eu ca e logic. Si daca tot e asa, da si tu o funda unuia ca pentru asta e TPU ....De alte informatii chiar nu ai nevoie si nici nu ai cerut. Simplu si la obiect: NU POTI

| Wo0W explică (pentru Okkultist):

Normal ca dau funda prietene laughing dar nu eram aseara

| Okkultist a răspuns:

Nu poti omule.

| RapBim a răspuns:

Din pacate nu poti afla asta singur ...ai nevoie de un hacker laughing

| smylek a răspuns:

Sory,dar nu poti poti afla cine iti da intrebarile cu anonim, doar de la setari trebuie sa bifei'nu vreau sa primesc intrebari cu anoim'si astfl nu vei mai primi

| AliinaPC a răspuns:

Problema cu Anonimous.Stiu cum e doar trebuie sa dai la setari si bifeaza casuta cu Nu doresc intrebari cu anonim sau ceva de genu si daca pers. care tot te enerveaza pe ask. nu e atenta bingo ai aflat cine este.Mi s-a intamplat. Sper ca te-am ajutat big grin