lolita
| lolita a întrebat:

Cum pot gasi o persoana in internet doar dupa nume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele pe Google, poate o gaseste inscrisa pe vreun site. Mai poti sa o cauti pe Hi5, e un site cu poze, in care sunt foarte multi utilizatori, ai sanse mai mari sa gasesti acea persoana pe Hi5, eu mi-am gasit colega de banca din generala asa, avand in vedere ca m-am mutat de multa vreme din acel oras.

264 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu o persoana.Se numeste Sefica Merve Uzun. E venita din Turcia si cred ca e inca la Bucuresti cu tatal ei(Serdar) si surorile ei (Heval, Berfin si Dilan). Ea are acum 15 ani. Daca stiti ceva ma contactati pe ginghinamarina@yahoo.com. Va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu o persoana.Se numeste Sefica Merve Uzun. E venita din Turcia si cred ca e inca la Bucuresti cu tatal ei(Serdar) si surorile ei (Heval, Berfin si Dilan). Ea are acum 15 ani. Daca stiti ceva ma contactati pe ginghinamarina@yahoo.com. Va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut pe cineva.pe tata...nu ii dau numele ca vreau sa fac o surpriza f neplacut un fel de rasplata... ce pot sa zic cauta si ai rabdare ca o sa gasesti, in o ora am gasit 2 foste adrese de ale lui, deci se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o caut pe Petianu Paula statea in pantelimon Ia Granitu. A terminat la Hyperion facultatea de jurnalism. Daca stie cineva ceva sa ma contacteze pe yahoo marko_fmc@yahoo.com. Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anghel florina din draganesti olt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Cine Cauti? Poate Te Pot Ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai state

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt luci vrei sa vorbim sane cunoastem paaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gheorghe mihaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe peepler.ro si baga adresa de mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa pot gasi pe cineva... andreea ploiesti-nord strada brumarelelor are 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la persoane online din zona ta incearca eu am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olla
caut si eu o fata din berceni o cheama ana maria si statea in blocul de vis-a-vis cu cinema cultural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca cunoasteti numele FLORESCU DOINA este mama surori mele care se numeste florescu cornelia acum are 24-26 ani am aflat acum 2 luni ca exista tatal meu a pastrat asta in secret si sincer as vrea sa o cunosc. daca cineva stie ceva de ea... las id meu de mes denisa.toteu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anastasia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc mona si va rog ma poate ajuta cineva?
imi caut tatal de fapt vreau nr lui de telefon si nu stiu decat adresa si numele se numeste argherie ion din comuna traian jud olt.va rog nu ne-am vazut de 10ani si vreau macar sa vb la telefon.va mutumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc nelu si caut pe cineva din Oradea nemele este Bere Emanuela, bruneta va multumesc si sper sa ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi caut mama adevarata se numeste neacsu steluta e din teleorman comun botoroaga cine stie ceva sa intre pe adresa oturicof@yahoo.com multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teodora Lungoci Silvia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut pe fosta sotie nacu mirela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site ul mmisteralex2010 e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii sti adresa de mail o poti gasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cautam email

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fata