lolita
| lolita a întrebat:

Cum pot gasi o persoana in internet doar dupa nume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele pe Google, poate o gaseste inscrisa pe vreun site. Mai poti sa o cauti pe Hi5, e un site cu poze, in care sunt foarte multi utilizatori, ai sanse mai mari sa gasesti acea persoana pe Hi5, eu mi-am gasit colega de banca din generala asa, avand in vedere ca m-am mutat de multa vreme din acel oras.

264 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onet cornelia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut o persoana pe numele Tintea Ion, Bucuresti, Sector 2, Localitate Voluntari, Strada Sion Ion... ma poate ajuta cineva? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca tu vei afla zi-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristescu silviu din bucuresti prelungirea ferentari fost fotbalist la autobuzu bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok caut un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google poate ai noroc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il kunoaste cineva pe nadolescu gheorghe din constanta va rog sa ma contacxtati este unchiul meu...id...anacondaviperoasa daca il kunosti si sti unde sta intra p id meu.plz.pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi caut tatalsad se numeste Catalin Cercel din bucuresti cine ma poate ajuta id meu : printea_unicata va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu un baiat in varsta de 27-28 ani, din cluj napoca, cartier zorilor, se numeste VLAD GROZA, locuia cu mama si sora lui cu catva ani mai mica.va rog mult, poate il stie cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lolita gandeste scrie numele acelei persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ne cunoastem ma numesc nicu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cautand-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu caut un hi5 dar nu il gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta la paginialbe.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta incerc sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa o gasesc pe sora mea panait iuliana nascuta in fetesti mie tare dor de ea nu am vazut-o de vreo 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

incearca a cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o persoana pavel florentina din voluntari
cine stie despre ea asta este id cristina_davidesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calin alberto mohamad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o caut pe Elodia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma imi caut fratele il gheama simion bogdan catalin e din jiana \turnu severin pe tata lui il cheama simion marin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sieu imi Caut Baiatu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa gasesc un prieten in germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar dupa nume ci si dupa e-mail si poti sa scrii dupa numele acelei persoane " .hi5.com sau c siteuri d socializare mai sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut o persoana pe nume udrescu albu din bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pot gasi dupa actul de identitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aproape 30 de ani de cind n-am mai vazut-o pe verisoara mea.Cum as putea sa o gases? Stiu doar numele si satul unde s-a nascut an copilarie.Acum este casatorita dar nu stiu unde locuieste si cati copii are.Din ceva informatii ar locuii in jud.Neamt dar nu stiu localitatea si numele de fam.Asimioneseidoina