| n0name_3512 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana dintr-un anume oras doar dupa nume si varsta? Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Merg la primaria orasului respectiv si intrebi. Ei iti vor da o lista cu strazi si numere de apartamente unde sa le contactezi. succes. Sau cauta pe facebook. laughing

| PDI a răspuns:

Cred ca doar daca te duci la politie

| DeidaraXR1 a răspuns:

Daca e un prieten sau ceva cauta pe facebook. Am impresia ca la primarie politie iti trebuie o permisiune.

| DiannaDia a răspuns:

Da,parca ii scriai numele si dupa informatii. nu mai tin exact minte. incearca.

| Spitz10 a răspuns:

La poltia locala.Acolo gasesti peroane matriculate in oras.

| allison20 a răspuns:

Incearca pe la politie.

| cosminvasile a răspuns:

Poti cauta la evidenta populatiei

| C0L0R a răspuns:

Dupa nume cred ca ai putea avea noroc cu facebookul dar cred ca exista si programe speciale pentru asa ceva

| Iulyan13 a răspuns:

Te duci la politie si intrebi.