lolita
| lolita a întrebat:

Cum pot gasi o persoana in internet doar dupa nume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele pe Google, poate o gaseste inscrisa pe vreun site. Mai poti sa o cauti pe Hi5, e un site cu poze, in care sunt foarte multi utilizatori, ai sanse mai mari sa gasesti acea persoana pe Hi5, eu mi-am gasit colega de banca din generala asa, avand in vedere ca m-am mutat de multa vreme din acel oras.

264 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut pe mama prietenului meu o cheama Stranculenco Elena Daniela, e blonda, creata cu ochii albastrii si mica de statura. Are in jur de 36 de ani si locuieste prin 23 august comuna pantelimon. Mai multe nu stiu dar acum e posibil sa se fii recasatorit. Va rog mult daca stiti ceva ajutati.ma

| Maaryyneelaa a răspuns:

Este foarte greu.Dar in cazul in care,persoana respectiva este inregistrata pe anumite site-uri o poti gasi.(ca de exemplu netlog, hi5, blogg...etc)Bafta!

| xboxbox a răspuns:

Pipl.ro

| cryss24 a răspuns:

Buna ziua caut o fata pe nume ELENA sta inBUCURESTI mai exact pe strada. miahi eminescu numarul nu il mai stiu cine o cunoaste sa ma contacteze va rog fumos

| silviu2011_1523 a răspuns:

Poti sa cauti pe siteul asta http://www.mfinante.ro/agentinume.html

| dulcica_6275 a răspuns:

Imi caut tatal il cheama ion marian si este din calarasi

| Kroser a răspuns:

Caut o fata pe nume Cristina-Maria Clim sau pe sora ei Nicoleta Clim. Stie cineva de ele? _.

| Ionita_Mary_1954 a răspuns:

Am pus o intrebare si asteptam un raspuns?

| DanY_9047 a răspuns:

Foarte simplu' scrii pe goole numele si poate l-ai gasi.>)

| yulian77 a răspuns:

Caut de 15 ani o fata pe nume Irina Buruiana, asa se numea atunci, acum nu stiu e posibil sa se fi casatorit si sa si fi schimbat numele pentru ca nu am gasit-o.Atunci era blonda, creata, cam 1, 74, ne am cunoscut pe un autocar in timp ce ne intorceam din Italia. daca stie cineva ceva de ea sau o cunoaste, va rog scrieti-mi la aceasta adresa ioan_yulian@yahoo.com

| stefanmihaela a răspuns:

Salut caut si eu o fosta iubita se numea codreanu mihaela stiu doar ca locuia anzona piata pajura Bucuresti noi si ca mai avea o sora mai mare gaby si anca o sora mica Elena

| stefanmihaela a răspuns:

Caut si eu o fata din cartierul pajura Bucuresti noi se numea codreanu mihaela si avea doua surori gaby si Elena

| stefanmihaela a răspuns:

Caut si eu o fata? pe numele de mihaela codreanu locuia an cartierul pajura buc noi sect 1.

| Denis_Tatari_1993 a răspuns:

Sava alex

| Denis_Tatari_1993 a răspuns:

Sava_alex91

| georgi6739 a răspuns:

Scrie numele pe google sau yahoo

| biby250 a răspuns:

Frate si eu caut o persoana si ii stiu doar numele si unde lucreaza. vreau sai gasasc numarul de tel. si incerc toate numerele de telefon posibile. Dar totus miar pare bine sa ma ajute cineva

| FlorinUPT a răspuns:

Poti intra pe www.nume-persoane.ro si sa cauti acolo. Poti lasa un mesaj persoanelor cu numele cautat...

| FlorinUPT a răspuns:

Pe www.cautapersoane.ro ai incercat?

| ssiss a răspuns:

Al meu este Hrisca Iustin nu-l gasesc, vreau sa fac cunostinta cu el neaparat!
crying crying Va rog daca stiti anuntatima pe adresa de facebook : asminacoroama, adresa de mess : asminacoroama. Si daca unu dintre membrii TPU-ului este Iustin doresc sa imi fie prieten pe messinger! MS MS mult! ♥♥ :*

| ciprian719 a răspuns:

Derebean Monica

| ciprian719 a răspuns:

Cauta pe google ai putea gasi sau cauta pe hi5

| Rusu_Adela_1975 a răspuns:

Caut un prıeten dan galatı pe numele de sandel a stat ın tıglına1

| Rusu_Adela_1975 a răspuns:

CAUT PE SANDEL DAN GALATI ARE 42-43 DE ANI nu l-am vazut de 13 anı ınaınte statea ın tığlına 1 sı lucra ın combınat adelarusu@hotmail.com

| AnneMarie95 a răspuns:

Caut si eu o persoana e foarte important va rog frumos daca ma puteti ajuta Hagi Cristian.Va rog mult de tot este foarte importanta

| AERTOXIC a răspuns:

Teodora Lungoci Silvia

| Mihaela_Bebe_1976 a răspuns:

Buna ma numesc bebe si caut si eu o fosta prietena numele ei de fata mihaela codreanu locuia ac 15ani an urma an Bucuresti sectorul 1.pe str.pecetei va rog daca are cineva info serioase si ma poate as. pentru ca.ci de 2ani nu a-mi mai pot gasi linistea si somnul noptile.

| Atharia a răspuns:

Si eu caut o persoana. Un baiat in varsta de aproximativ 25 de ani. Numele sau este Iliescu Cristian si pe mama sa o cheama Iliescu Liliana (numele de fata). ea s-a recasatorit si probabil si-a schimbat numele insa nu stiu daca si baiatului i-a schimbat numele. Ea era din Bucuresti (statea pe Constructorilor sau ceva de genul). Cine poate sa-mi ofere informatii va rog contactati-ma la adresa denisse217@yahoo.com (messenger sau mail)

| andreiadan21 a răspuns:

Il cunoste cineva pe URSU ANDREI Cristian din deva?
A stat in Spania(San Sebastian) timp de 4-5 ani... a vn apoi acasa in Deva din cauza unui accident suferit! Va rog din suflet ajuta-tima sa il gasesc poate cine stie il cunoste cine...(andreia_dan20 este idul meu) va multumesc!:X

| andreiadan21 a răspuns:

Buna ma numesc Andrea Dan...
am si eu o rugaminte cine il cunoste pe URSU ANDREI CRISTIAN din DEVA... a fost in Spania 4-5 ani(in San SEBASTIAN) acum a vn acasa in Deva din cauza unui accident ff grav pe care l-a suferit! cine il cunoaste dupa nume va rog din suflet sa ma contactati pe idul de messenger andreia_dan20 va multumesc!sad