| wizopo2 a întrebat:

Cum pot pune un film de 4.5 GB pe un telefon? Adica in ce format trebuie sa il convertesc ca sa mearga pe telefon dar totodata sa ocupe mult mai putina memorie?

3 răspunsuri:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Poti downloada programa mx player si mx player codec si o sa mearga

| mishaa25 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi ce format suporta telefonul pe care vrei sa-l pui si programe de convertit sunt foarte multe...unu ar fi xilisoft video converter are multe modele pentru telefon dar sunt si altele.

| Băă_KenDor_1997 a răspuns:

Mp4