| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot regla volumul la microfon?

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din volum control. Îl găseşti la start> programs> accessories> entertainment> volum control. Dacă nu îţi apare "mic" intră la options> proprieties şi selecteaz mic. Succes!

| alex2009 a răspuns:

Start, control panel, souds, speech, and audio device (aici gasesti tot meniul audio

| emoboy a răspuns:

Vezi ca daca ai cartea de la casti scrie acolowinking. Dar mai ai si pe firul de la cati volumul la casti si volumul la microfon.

| HaChick a răspuns:

Intri la Control Panel->Sounds and Audio Devices->Audio si la Sound Recording ai Volume, asta e volumul de la microfon. Mai simplu, dai dublu-click pe iconita de jos-dreapta (pe difuzorash) si reglezi la Microphone. Daca nu iti apare, intri la Options->Settings si dai check pe Microphone si dupa aceea te reintorci in acest Master Volume si faci ajustarile pe care le doresti. Succes!winking

| alexutzu00791 a răspuns:

Banuiesc a cel de la pc. Vezi in dreapta jos volume control, ultima prostie este cea a microfonului. De acolo reglezi microfonul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal am si eu o problema am dat sa reglez volumu la mic dar nu il pot regla... nu e valabil nu il pot misca... e decolorat

| pacman a răspuns:

Intri in volum acolo in bara langa ceas, intri la options/properties cauti acolo microphone si bifezi casuta apoi dai ok si iti va mai aparea inca o bara cu volumul de la microfon!happy