| Albinuța767 a întrebat:

Cum pot să îmi șterg definitiv contul de Facebook? Dau funda va rog ajutor.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Definitiv nu ai cum. Ti-l poti dezactiva si se reactiveaza automat cand te loghezi alta data, fara sa pierzi nimic din ce ai pe el. De asemenea, la dezactivare esti intrebat daca vrei sa pastrezi contul pe Messenger sau vrei sa il dezactivezi si pe ala.

| jon987654321 a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account te loghezi si dai pe delete my account timp de 14 zile dureaza, daca in astea 14 zile nu te mai conectezi contul va fi sters definitiv, daca te razgandesti dar te loghezi pe Facebook si anulezi operatiunea.Asa am sters si eu contul "forever"