| OneMoreGirl a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare? Fundita.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Raporteaza-ti-o singura. Apasa pe "irelevant" si apoi pe "raporteaza". In cateva ore se sterge!

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

O poti raporta si va fi stearsa in cateva ore sau ii poti trimite Ralucai (cea care se ocupa cu TPU) un mail in care o rogi sa o stearga, pentru a ajunge la ea trebuie sa te duci la contact (sus in dreapta).
sper ca te ajuta.paaa

| Daviiiiiid a răspuns:

Trebuie sa o contactezi pe raluca ...in drepata sus o sa vezi CONTACT. sper ca te-am ajutat big grin