| gmxromania78 a întrebat:

Cum pun gadget-uri d'astea, adica sa imi apara sus (sa scriu ceva si cand da click clientul sa intre in rubrica... de exemplu... videos sau images) : Downloads, Images si altele, mai bine uitati-va la imagine sa vedeti ce vreau sa zic : http://imageshack.us/f/683/fjsdh.png/, va rog ajutati-ma! DAU FUNDA + VOT

1 răspuns:
| cristisestie a răspuns:

Frate nu gadget-uri scurtături la foldere.
START>Utilizator(numele computerului)>links>si acolo pui scurtaturile folderelor(shurtcut)
Ca gadget nu poti pune un folder.
La mine este asa:
Start>Cristian>Links>
-Download
-Desktop
-Recent Files

Fiecare este un folder dar scurtatura neaparat.