| anonim_4396 a întrebat:

Cum revin la google.ro in Firefox? In dreapta sus, in casuta, daca tastez ceva si dau enter, ma duce pe google.com. Vreau sa ma duca pe google.ro.
Am tot umblat in setari, dar n-am gasit nimic.

Cum pot reveni la google.ro ca default search engine in Firefox?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am Mozilla Firefox dar pot intra fara probleme pe Google.ro.Incearca si mai descarca-l o data.

Răspuns utilizator avertizat
| deus073 a răspuns:

Nu cred ca e relevant daca tu sau altcineva poate accesa google.ro. El nu a zis ca nu poate sa intre, ci ca nu asta e default search engine-ul. Pare rau ca nu cunosc cum sa fac asta, dar am tinut sa fac precizarea asta.