| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cum fac ca atunci cand dau pe casuta de "acasa" de pe google sa ma duca pe google nu la youtube. Nu stiu daca ati inteles la ce ma refer dar sper sa ma ajutati happy Ce trebuie sa fac la setari ca sa imi intre direct in google cand dau pe "new file". Cand pornesc google-ul (google chrome) imi da fereastra goala dar daca dau pe casuta (de langa chenarul ala unde scrii link-ul/adresa la ce vrei sa cauti) ma duce la youtube nu la google si trebuie sa scriu de fiecare data in bara aia "google.ro" ca sa merg la google. Ma rog sper ca ati inteles si ma puteti ajuta.
Funda

Răspuns Câştigător
| crbogdan a răspuns:

În colțul din dreapta sus al browserului de pe computer, dați clic pe meniul Chrome [inserați pictograma].
Dați clic pe Setări.
În secțiunea „Aspect", bifați caseta de lângă Afișează butonul Pagină de pornire. Când caseta este bifată, sub aceasta se afișează o adresă web.
Dați clic pe Modifică.
Dați clic pe Deschide această pagină și introduceți www.google.com în caseta text.
Dai clic pe OK.

3 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Ce browser folosesti?