| ilincamiha a întrebat:

Cum sa scap de controlul parental de pe IPhone?

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Parintii tai au motive destul de solide pentru care au aplicat aceasta masura.Eu zic sa ai incredere in ei, poti afla despre orice vrei si urmari cat vrei mai incolo, caci toate la varsta potrivita.

| AmandinaDragan a răspuns:

Vinde telefonul.

| VoidEternal a răspuns:

Cumpără-ți altul.

| doctorandus a răspuns:

Daca vrei sa citesti carti violente si pornografice, descarca Biblia din App Store, este considerata ca fiind compatibila cu varsta 4+.

| relian a răspuns:

Eu te-as scapa de telefon definitiv de as fi in locul parintilor tai laughing nu pot sa cred ce fac oamenii din RO si in general, sa dea copiilor telefoane laughing mi se pare cea mai timpita chestie.
Scoala la fel este vinovata, ar trebuie interzis in clasa cu telefoane, control, telefonul il lasi acasa, eventual sa puna dulapuri pe hol, elevu sa tie telefonul in dulap.

Scolile lu papura voda si parinti cam la fel, nu-i de mirare ca lumnea se duce spre prapastie laughing

| cfrtobias a răspuns:

Zi la parintii tai sa te ajute sa dezactiveziwinking

| mi25 a răspuns:

Atata timp cat parintii sunt tutorii tai, ei raspund de faptele tale, deci trebuie sa stie totul despre actiunile tal.