| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Cum sa scriu mic pe hi5 si in mijloc big grinAltii scriu la about me mic, colorat, in mijloc si pe deasupra pun si niste imagini tongue care dau clik si nu se intampla nimica crying

please help!

nu vreau de pe generator pentru ca nu-mi merge sad
Sau care-i treaba cu imaginile >:

2 răspunsuri:
| Buttercup30 a răspuns:

Pai cu imaginile iti spun eu.
intri la o poza de a ta de pe hi5.Si imediat deasupra poze scrie :Marcare prieteni, setare ca fotografie de profil, afisare link-uri pentru fotografii, stergere fotografie.
Sidai clik pe afisare link-uripentru fotografii, si copiezi codul de la HTLM.Si iei codul si-l pui in comentariu, sau ce vrei tu sa faci la descriere...
Uite chestia cu poza o am si eu http://stefy-me2008.hi5.com

| deeutza_9735 a răspuns:

Pai cu imaginile poti face cum ti-a scrii prietenul de mai de jos, iar cu scrisul poti da space inainte de a scrie si vezi daca mere. Sau am impresia ca iti trebuie un program ca sa poti scrie asa pe hai5-uri. mai incearca si o sa reusesti