Stefan
| Stefan a întrebat:

Cum se înmultesc trandafirii japonezi?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Inmultirea plantei se face mai greu, prin butasi; acestia se taie din varfuri, cam de ~10 cm inaltime cu cite doua randuri de butaci. Pamantul in care sunt plantati se va uda zilnic si dupa ~ doua luni de la plantare, vor face radacini; cred ca e suficient... Lucien.

6 răspunsuri:
| kayan a răspuns:

Fara prezervativ laughing

| sorin a răspuns:

In stil barbarlaughing Habar nu am.

Stefan
| Stefan explică:

Eu draga Kayan si SORIN am pus aceasta întrbare la modul cel mai serios, voi nu ati înteles întrbarea? Sau...

| kayan a răspuns:

Am inteles'o dar nu stim... suntem niste prosti laughing

| spiritul a răspuns:

Fac sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pun in apa ramuri, astepti pana prind radacina si-i plantezi linistit. Eu am o rata de succes de peste 90%.