| anonim_4396 a întrebat:

Cum se joaca LOTO 6.49,ce sfaturi imi dati, sunt sanse de castig?

11 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Foarte simplu...totul tine de noroc...

| covexrobu a răspuns:

@bubulina prea lung numarul laughing Sanse ca sa iti iasa toate cele 6 numere sunt undeva 1 la 52 de milioane. Incearca sa joci poate ai noroc dar eu nu cred in jocurile de acest gen.

| BUBULINA a răspuns:

07212348747 Ogicahappy
suna-l si intreaba

| antonius74 a răspuns:

Hai ca am ras cu lacrimi cand am citit intrebarea :))
acum sa-ti raspund. cea mai mare greseala pe care o poti face e sa joci toata viata aceleasi 6 numere. a doua mare greseala e sa alegi numere precum 1, 2, 3, 4, 5 si 6.
sansele? foarte mici, iar in Romania nule, daca joci cinstit. Motivul? Las acest articol sa-ti zica de ce: http://prostioareurbane.blogspot.com/2009/08/loteria-nationala.html
daca totusi mai speri, ce zici sa incerci niste rugaciuni si exercitii de vizualizare gen 100 la 1 (gasesti pe pavlopublishing.com)

| paul0013 a răspuns:

Sanse de castig sunt, dar mici...si pune niste numere joacale saptamanal pentru ca daca le schimbi vor fi mai putine sanse
noroc

| valentin_2770 a răspuns:

Sanse foarte mici iar mai ales ca ultimii castigatori au legaturi ciudate cu multi oameni influeti ce sanse sa mai ai u.eu cred ca se fac magarii si la acest joc dar cine stie poate chiar ai noroc.eu unul m-am lasat mai ales ca au schumpit si varianta si m-am apucat de pariuri sportive

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

6 si 49 vor iesi cu siguranta. Chiar sa-mi spui laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te pe www.schemeloto.ro ai acolo tot ce vrei, metode de joc, generare de nr, statistici si toata arhiva cu extragerile la loto ca sa-ti faci o parere.

noroc;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul meu este nu te lasa batut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt sanse de castig

| Borcea_Radu_1971 a răspuns:

Cum se joaca la loto in Germania