| Upz0r3 a întrebat:

Cum se numeste gadgetu ala pentru windows 7 care arata cat la % din procesor este solicitat? Dau funda daca dati si link si mai vreau si un link pentru un program care sa arate vremea exacta big grin Funda + Vot.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Dai click dreapta -gadgets, si cauti acolo tot ce vrei!
ceea ce cauti tu se numeste acuwheather.com forcast
si all cpu meter

2 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Se numeste CPU Meter
Si trebuie sa dai click dreapta pe gagets si il sepectezi de acolo tragandu`l pe ecran

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

? Nu stiai ca la Windows 7 ai toate aceste gadgeturi incluse in soft? Da click dreapta pe desktopsi selecteaza Gadgets dupa care pune mouse-ul pe gadget si "tragel" pe desktop! BFT!