| alle08 a întrebat:

Cum se trimite o melodie pe email si cum trimit un emailbig grin? FuNdItA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce mail folosesti. cel mai folosit si, probabil si cel mai usor de folosit este yahoo mail. intra pe mail, de pe site-ul lor sau chiar de pe messenger, baga compose mail, completeaza destinatarul, titlul si textul mailului cu cateva cuvinte, litere, aiurea sau chiar cu o propozitie, nu stiu si ai attach files. da click acolo si o sa ai un buton de browse. cauta piesa dorita si baga attach. o sa trebuiasca sa astepti un pic, pana se uploadeaza, dupa care dai send!

p.s: nu incarca fisiere mai mari de 25mb!

sper ca ti-am fost de folos!

o zi buna!
pa, pa!

1 răspuns:
| Eღilia62 a răspuns:

Pai new mail>atachement parca si cauti melodia in PC.Sau pe mess tii click apasat pe melodie si o tragi la chenarul unde scrii in fereastra de conversatie.