| LupuMaria a întrebat:

cand vreau sa trimit o melodie de 50 MB pe email imi tot arata ca se incarca si am asteptat 2 ore tot nu s-o atasat melodia in email ca sa il pot trimite. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Urc-o pe speedyshare sau mediafire si trimite link-ul cui vrei

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Cel mai bine ar fi s-o incarci pe un site si apoi sa o descarce acel cineva, dupa ce ii dai link-ul.
http://www.uploadmusic.org/

| horia2012 a răspuns:

Niciun service de e-mail nu te lasa sa trimiti fisiere mai mari de 5 MB. Ori il desparti in fisiere mai mici ori te duci pe transfer.ro si-l transferi de acolo.
E gratis.

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa faci. din cauza internetului slab se incarca greu. tot ce poti sa faci, e sa astepti