| cotzobel a întrebat:

Stie cineva daca se pot trimite filme prin email? sau daca nu se poate cum as putea sa le trimit? multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Eu transfer prin transfer.ro. Prin mail nu merge, are limita de 10 mega sau cam asa si filmele au in jur de 700 mb.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti trimite prin yahoo messenger. Accepta pana la 1 Gb si mai multe fisiere, pe lista.
Pe mail simplu, un fisier de flm e prea mare, il pot trimite doar daca-l desparti bucati.

| sigmanet a răspuns:

Mai poti transfera prin site-urile de transfer. transfer.ro spre exemplu

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu poti trimite filme prin email. Limita este de 10mb la mail, iar un film are in jur de 700mb... Poti sa le trimiti pe mess cum ti-au recomandat colegii sau sa il uploadezi pe un site care se ocupa cu stocare de fisiere (ca de exemplu filebox) si sa-i dai persoanei sau persoanelor respective linkul de la fisier sa-si scoata filmul.

| videoblog a răspuns:

Uite aici o solutie pentru fisiere mari, care e foarte ok - http://www.bagatare.ro/? p=1630

| borsec a răspuns:

Pe mess e cel mai simplu, eu am trimis asa si s-a trimis destul de ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau il inregistrezi pe un DVD si il trimiti tu prin posta (sau direct persoanei)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le trimiti pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam!

| tinichea a răspuns:

Ba puuuuuuuuuuu tu cu sini vo te zi capra cu trei e z i