Întrebare recomandată | Stallone a întrebat:

Cum transport un pat din Bucuresti in Craiova?

Răspuns Câştigător
| MirelaNicoleta a răspuns:

Cauta pe anuntul.ro ca sunt o multime de firme care se ocupa cu asa ceva. http://m. anuntul.ro/index.php? 1&ord=title&sor=asc&fot=0&cat=10&c=transport&mon=eur

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cu o duba sau o dacie papuc...

| neutrino a răspuns:

Il dotezi cu roti si-l tractezi cu masina.

| xrapalexx a răspuns:

Angajezi o firma de transport

| ovedetaanonima a răspuns:

Apelezi la un prieten care are o masina mare... eventual inchiriezi o masina

| SpeedO123 a răspuns:

In cel mai simplu caz poti suna la persoana cu remorca sa ti-o transporteze sau daca ai un prieten cu un autovehicul mai mare

| Bogdanellull a răspuns:

Prin curier sau prin prieteni

| Stallone explică (pentru Bogdanellull):

Da, dar ce curier. Cum se procedeaza?

| ecks1 a răspuns (pentru Stallone):

Ce curier doresti tu sunt destu de multe firme de curierat.

gasesti aici :
https://www.google.ro/? gws_rd=cr, ssl&ei=rMyaU4IrxY3iBOJP#q=firme+curierat

| cristivasy a răspuns:

Ori cauti o firma serioasa, ori rogi un prieten care face asta happy

| Alexxz a răspuns:

Angajezi o firma de transport / rogi un prieten.