| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cum vand plantele sau legumele culese la jocul Green Farm de pe hi5?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand le cultivi iti da bani pe ele, tu nu trebuie numai sa le cultivi

cand s-a facut plantele tu te duci cu mouse-ul pe ele si iti apare o secera si dai click pe ficare planta si iti dau ei bani

| xLittleAngelxD a răspuns:

Pai cand vrei sa vinzi plantele iti apare o secera cand dai pe planta. Si dai click si asa se vinde plantele.

Si la cules dai pe pom si iti apare daca vrei sa il vinzi pomul si un cos ( depinde de fiecare pom ) si dai click pe cos si asa le vinzi.

Funda

| bosssastbn a răspuns:

Simplu