| Anonime a întrebat:

Daca am luat 90/120p la olimpiada, m-am calificat mai departe la faza judeteana?

6 răspunsuri:
| brigy_2683 a răspuns:

Pai depinde pe ce loc ai fosthee hee

| Holocause a răspuns:

Da, pentru ca trebuie sa ai peste 80 oricum Bravo! Sper ca te-am ajutat, bafta in continuare la concursuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...trebuie sa iei peste 100 sau chiar 100 (cum am luat eu big grin ) Apropo, bun rezultat, bravo!

| Anonime explică:

Multumesc!

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Da
apoi pe orass tara si glob big grinDD Funda?

Depinde de cati particpanti au fost si de ce punctaj a obtinut fiecare. Se ia in functie de punctaj. Se hotaraste cate persoane trebuie sa mearga mai departe la faza judeteana iar apoi incepe de la punctajul cel mai mare spre cel mai mic, incadrandu-se in acel nr. de persoane care trebuie luate la judet. Dar cred ca ar fi trebuit sa ai un punctaj mai mare, adica anul trecut eu am avut 116/120 p si normal ca am fost, dar tin minte ca de la 100-105 p au fost calificarile happy. Anul acesta am obtinut si eu acelasi punctaj ca al tau!hee hee Bafta oricum! Fundita? happy