| ILied a întrebat:

Daca am Steam la Counter Strike, ma vad adminii ca am hack sau aim. Ca ma enerveaza ca toti au hack.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da fiind ca eu sunt admin pe cs am dat la 1500 de user BAN si te sfatuiesc sa nu te pui in rand...si da putem vedea orce mica miscare cu hack pentru ca avem un prog special si dotat...happy

6 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Asta pentru ca jucatorii de counter adevarati au cam disparuti, si fratilor eu va recomand sa nu le mai folositi petru ca daca abuzati de ele in primul rand o sa va iesiti din mana, foarte rau, si distrugeti servere pentru ca nimeni nu ar vrea sa se joace pe un server unde sunt toti codati, chiar nu mai intelegeti frumusetea jocului? ati luat-o razna serios

| denisa1994 a răspuns:

Si care este intrebarea? http://www.cs-gothic.ro/forum/ - aici gasesti orice in materie de cs;)

| goodkat a răspuns:

Da, dupa care primesti ban laughing ramai si fara steam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da fiind ca eu sunt admin pe cs am dat la 1500 de user BAN si te sfatuiesc sa nu te pui in rand...si da putem vedea orce mica miscare cu hack pentru ca avem un prog special si dotat...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da