| Ciprian1994 a întrebat:

Daca am terminat un liceu teoretic cu profil mate-info si am luat bacul cu 8 unde ma pot angaja cu jumatate de norma, in timpul facultatii(in ce domeniu-idei.)? Dau la fac de mate-info din constanta

4 răspunsuri:
| andreiboss25092001 a răspuns:

Pai ca gunoier, Cipriane sau la cersit.Ca tot e la jumatate de normalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca tot faci mate-info, la un service PC cu 1/2 norma e perfect. E si in meseria ta, astfel faci si practic ce inveti. Acolo merg toti care nu au facut informatica in scoala, pentru depanari soft.

| trolololo a răspuns:

Crezi ca o sa ai timp? Ce ai făcut in liceu e apa de ploaie comparativ cu ce o sa faci in facultate. big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Felicitări!
Vezi ofertele de pe www.ejobs.ro sau www.bestjobs.ro
Pa, pa.