| AvalohAlyn a întrebat:

Daca am trimis mail ca nu mai vreau o comanda si sa fie anulata dar cea de la magazinul online a zis ca a fost deja trimisa prin FAN Courier iar la status awb scrie:AWB-ul a fost inregistrat de clientul expeditor, ce inseamna asta? Mai vine comanda? Mai e trimisa? Intreb fiindca m-am razgandit si VREAU COMANDA!

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna!
Da, daca comanda a fost preluata de catre FAN Courier si va sosi la tine. In general, daca factura a fost emisa, comanda este automat expediata si va ajunge la tine in curand. In cazul in care doresti comanda, o ridici cand vine curierul. Daca te razgandesti si nu o mai vrei, ii spui curierului ca nu mai doresti sa o ridici.

2 răspunsuri:
| Exemplu667 a răspuns:

Probabil comparatorul a primit mesajul unde tu anulezi comanda eu spun sa astepti de vine sa vie daca nu comandal Inca o dota

| Vvistula a răspuns:

Suna-i pe cei de la care ai comandat ca sa vorbesti cu ei despre comanda.