| Roberta00 a întrebat:

Am facut comanda de 3 carti pe buybooks.ro
si nu aveam cont, comanda va ajunge? sunt deja 3 zile de cand am facut-o si nu m-a sunat nimeni sa o confirm si nici mail nu am primit.eu le-am trimis mail sa ii intreb cand vine si nu au raspuns.Se considera anulata daca nu am cont?
Imi trebuie urgent acele carti...ce sa fac? sa fac de pe alt site? sau sa astept?

1 răspuns:
| RaZvy97RaZvy a răspuns:

Auzi si eu am patit la fel.De 1 saptamana am facut o comanada si nu m-au contactat telefonic, am incercat sa sun eu si nimic(nu mi-a raspuns nimeni)! Am sa incerc si luni sa vad ce se intampla... Orcum sper sa se rezolve.