| andrei123145632 a întrebat:

Daca am un voucher eMAG in valoare de... Nu pot sa-l dau la schimb in suma banilor respectivi?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Din păcate, nu. Poți doar să cumperi sau să obții o reducere. Sau îl cedezi cuiva în schimbul unei sume de bani.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Voucherele sunt valabile doar la firma emitenta si inlocuiesc banii.
Poti cumpara cu ele (eventual platesti diferenta) sau il poti da altei persoane sa-l foloseasca, tot la cumparaturi, de la aceea firma (daca voucher-ul nu este nominalizat). In acest caz poti cere contravaloarea de la persoana cui il dai.