| NowForYou000 a întrebat:

Dacă eu îmi fac rezervare pentru un zbor online și aleg opțiunea de plata la banca, persoana care se duce să imi plătească biletul, de ce date are nevoie? Tot insistă să ii trimit poza cu buletinul, dar nu prea vreau sa dau toate datele personale. Eu știam că are nevoie doar de codul bancar pe care să plătească banii. Sau spuneti-mi voi ce ii trebuie pentru a-mi plati biletul?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Intrebarea mai buna e de ce nu ai plati cu cardul sau de ce nu mergi tu direct la banca?

| darrio2007 a răspuns:

Mergi tu si plateste daca ai aceasta dilemă.

| mgtow a răspuns:

Suna a teapa ce vrei sa faci tu, bilet ieftin gasesti pe ryanair.com doar cu cardul platesti si bagi datele pasaportului cand faci check in. Cumpara cu 3 - 6 luni inainte daca vrei reducere buna

| NowForYou000 explică (pentru mgtow):

Nu e nici o țeapă. Doar am rămas fara bani și o cunoștiință dorește să mă ajute în acest sens.