| ionut2424 a întrebat:

spuneti-mi si mie daca pot face un card bancar, dar eu nu sunt in Romania, si pot sa il fac pe internet la o banca si sa mi-l trimita la adresa din Romania? adica sa completez online formularu de la banca cu datele mele personale. specific ca la o banca din Romania vreau sa il fac dar pe internet. si dupa sa mi-l trimita un prieten aici.

Răspuns Câştigător
| eaglewatch01 a răspuns:

Nu,pentru ca trebuie sa dai cu subsemnatul la ridicarea cardului.

3 răspunsuri:
| Bogdan_Andrisan_1993 a răspuns:

Nu.
Card de debit.Nevoi personale.Sti macar ce e un card de debit?

| ionut2424 explică (pentru Bogdan_Andrisan_1993):

Eu am intrebat daca pot face un card de debit sau nevoi personale, dar sa il fac pe net, si sa vina acasa cardul. si cu cardul de debit ai mai multe facilitati in afara

| Bogdan_Andrisan_1993 a răspuns (pentru ionut2424):

Am zis deja, nu.