| Radandam a întrebat:

Dacă îmi deschid un cont la superbet și vreau sa alimentez contul cu bani din paysafecard, când o sa vreau sa ii retrag din cont, o sa-mi dea fizic la agenție? În mână? Sau vor reveni tot în contul paysafecard?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Jocurile de noroc sunt pierdere de timp si de bani, nu vei cîstiga nimic, dar este treaba ta daca asta vrei sa arunci banii aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai 50 lei sa-ti arat o magie?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă prostiile, arata i altcuiva

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

A fost o gluma simpla, nu trebuia sa ma raportezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Iti dau un raspuns 100% ca am facut asta.
Daca bagi cu paysafecard si castigi biletul sau ce pariezi tu, banii intra in contul de jucator.ca sa-i scoti, trebuie sa ai la superbet minim 1 depunere de 25lei cu cardul.Sa zicem asa, pariezi 100 lei bagati cu paysafecard castigi 1000lei. Dupa te duci la banca si depui 25lei cu cardul. Dupa retragi pe acelasi card 1025lei.
E cea mai folosita varianta.
In agentie sa retragi e mai complicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti bagi iban-ul si ti trimit in card in o saptamana. Si la momentul ala trebuie sa iti faci si declaratia la anaf