| Xenoverse1 a întrebat:

Am depus 25 RON la Superbet prin Paysafecard si acum am 107 RON in contul meu de Superbet, cum i-as putea retrage?

1. Sa ma duc in agentie sa imi retrag banii castigati?

2. Sa am un card bancar ca sa pot ridica banii?

Card nu am dar o sa imi fac daca e nevoie, cum se procedeaza?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai poti sa-i retragi cu card sau prin agentie laughing. Fa-ti un card ca e bine sa ai.

| ovidiu29asd a răspuns:

Iti dai seama ca nu poti retrage ce "ti-au dat ei bonus" rolling on the floor aia sunt porumbul legat in fata calului

| Xenoverse1 explică (pentru ovidiu29asd):

Omule nu ai citit intrebarea?

| ovidiu29asd a răspuns (pentru Xenoverse1):

Scuze, am citit gresit. Am crezut ca ai facut o depunere si ti-au dat un bonus la depunere. Foarte simplu, adaugi un card la profilul tau si ai rezolvat problema, iti ia 10 minute sa iti faci un card, de care oricum probabil vei mai avea nevoie. Incearca sa gasesti ceva la care sa nu platesti comision de administrare fonduri

| Anonim420420 a răspuns:

Ii poti scoate in agentie instant. Ii dai telefonul 10 secunde si iti da banii. Succes