| Sports a întrebat:

Dau dundita:
Dca vreau sa decodez un iphone care este codat pe o retea din afara tarii cam cat ar costa la un service?

4 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

50 de lei(maxim).

| MicutzaRuxi a răspuns:

Hei`happy al meu ca sa il decodez mi-a luat intre 70 si 100 euro.dar a meritat`!happy bafta!

| Dragos_Munteanu_1992 a răspuns:

Am fost cu un iphone la decodat si mi-a luat 80 lei si trebuie sa iti bage si soft si asta te-ar duce la 150 lei... oricum sper sa nu ai nevoie de soft ...bafta

| adrian227 a răspuns:

Pai depinde dar de obicei la iphone decodarea este un pic mai scumpa 100 ron. am un prieten care are si el un iphone care la decodat cu vreo 100 si ceva de ron.