| Sports a întrebat:

Dau fundita:
Vreau sa cumpar un iphone 4 si persoana care vrea s ail vanda zice asa:
Telefonul este nou, primit cadou din afara, este codat, il vand pentru ca nu- l foloseste nimeni, deoarece am un 4S, pret usor negociabil, are folie de protectie fata- spate, este Jailbreak. Nu prezinta urme de zgarieturi sau altceva.

Cum adica este Jailbreak?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Eu iti spun altceva: telefoanele pot fi CONTRAFACUTE! Un prieten de-al meu a dat 1100 ron pe un Samsung galaxy si avea 3gb inloc de 8 gb. Deci era contrafacut. Si-ti mai dau un spat: sa nu ai incredere in straini!

| MariaChrii a răspuns:

Marca