| Inulea a întrebat:

De ce elefantul este mai mare comparativ cu soricelul?

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Pentru ca e mai mare

| nellyneliana a răspuns:

Pentru ca a mancat mult cand era mic...si soricelul a mai fost si bolnav...rolling on the floor

| Anileda a răspuns:

Ca e mai smecher.

| Kira9747 a răspuns:

Este cumva o tema de vacanta?
In fine...sa zicem...
Elefantul, comparativ cu soricelul este mai mare din cauza faptului ca asa este el...fiecare animal este diferit in felul lui, este legat de clima, trai, hrana, mediu si alte lucruri din astea...
Funda?big grin

| nirvanacartof a răspuns:

laughing fiindca ca soricelul nu a dormit ca elefantulrolling on the floorce intrebare!

| Uuasai a răspuns:

Deoarece vb de 2 animale complet diferite cu mici asemanari, o rozatoare care este paroasa, si un mamifer imens de supravietuire care isi are mediu in jungla, nu vad rostu intrebari!