| Andrei_Dragos_1995 a întrebat:

De ce nu ma m-ai lasa sa imi schimb data de nastere pe facebook ..normal data mea de nastere e 30 noiembrie 1996, si acum am 3 februarie 1995 ...macar ziua vreau sa fie corecta 30 noiembrie. cand dau sa schimb data de nastere nu ma lasa sa dau click si imi scrie :"Notă: poţi schimba setările de confidenţialitate privind data naşterii."...va rog frumos ajutati-ma big grin

2 răspunsuri:
| DaKing_ALex'ww_1998 a răspuns:

Dacă ai mai schimbat-o odată nu mai poţi încă odată

| Andrei_Dragos_1995 explică (pentru DaKing_ALex'ww_1998):

Si acum ce fac? raman cu data aia pff.sau imi fac alt cont? straight face